"גדלתי במשפחה שכולם בה חירשים ואני היחידה ששמעתי.
בחרתי לשמוע בשבילי ובשבילם..."
להקשיב. לבחור. לתרום הרצאה לחטיבות ביניים ותיכונים
הרצאה דינאמית שכוללת השתתפות של התלמידים לגבי היכולת והייחוד של כל אחד מאתנו לעזור לאחר והעלאת המודעות לגבי אנשים עם מוגבלויות.   

לשמוע את השקט הרצאה לבתי ספר יסודיים, קייטנות
הפעלה הכוללת סיפורים קצרים ומרגשים בשילוב דוגמאות, שאלות לילדים והמחשה ע"י משחקים. למשל, איך אדם חירש מתעורר בבוקר מבלי לשמוע את השעון המעורר? האם חירשים אוהבים לרקוד? הרצאה שפותחת את הראש לחשוב מעבר למה שאנו רגילים.


'האם שומעים את השמש זורחת?' - הרצאת הדגל
הרצאת העצמה לחברות וארגונים, חוגי בית, משרדי ממשלה ועוד.

סיפור אישי על ילדותי ובגרותי כילדה יחידה שומעת במשפחה שכולם בה חירשים.     בהרצאה תחשפו  להתמודדות עם מציאות חיים מורכבת, באמצעות סיפורים מרגשים ואנקדוטות משעשעות וחולקת כלים פרקטיים ליישום בחיי העבודה והמשפחה. 

הרצאות למוסדות חינוך:

"הוא נולד רגיל, חירש" הרצאה בארגונים וחברות בנושא נגישות וראיית האחר
סיפור מסע אישי על ילדה שומעת במשפחה שכולם בה חירשים, מה שהפך אותה להיות הילדה השונה במשפחה. סיפור עם לא מעט תובנות על ראיית האחר, ומי קבע מיהו האחר. מתאים לנותני שירות, מנהלים, עובדים ולכל מי שעובד עם אנשים. ההרצאה כוללת סיפורים אישיים ומרגשים, מצחיקים ומעוררי חשיבה והסתכלות אחרת וחיובית על אנשים עם מוגבלות.
סימנים של אהבה סדנא חוויתית לבנות מצווה. סדנא מרגשת ומעצימה בסימן גיל ההתבגרות - אמונה עצמית, היכולת לא לוותר לעצמנו ברגעי אתגר ולהיות שלמה עם מי שאת. הסדנא מועברת באמצעות סיפורים קצרים, סרטונים, שאלות למחשבה והשתתפות פעילה של האמהות והנערות.
מסמנים שיוויון 
הרצאה בנושא שיוויון מגדרי, גיוון תעסוקתי ושוויון הזדמנויות לארגונים חברתיים, משרדי ממשלה וחברות פרטיות
הרצאה על שיוויון מנקודת מבט אחרת, סיפור אישי על שונות והעלאת המודעות לגבי אוכלוסיות אחרות. הרצאה על עשייה, יציאה מתקיעות והיכולת של כל אחד מאיתנו לעשות שינוי לעצמו ולתרום לסביבה. סיפור אופטימי, מרגש ומצחיק עם הרבה חשיבה ותובנות לגבי סביבת העבודה ועם היקרים לנו.
 
טלפון: 054-6490646   |   דוא"ל: shirly@shomat-hakol.co.il
Facebook