ח"כ סתיו שפיר באירוע 'אחים על הגג':
"שירלי, את פשוט מעוררת השראה. היה מרגש להקשיב לך. תודה רבה ותמשיכי, בכל הכוח, הכנות והאהבה"

מאיה שרון-כהן, ממונה על שוויון מגדרי ויועצת מינהל לקידום נשים במשרד האוצר:
"שירלי נהדרת, חוויית החיים שלך אותה את משתפת היא מתנה לכל שומע. מודה לך על ההשקעה שלך ושמחה על הזכות שהיתה לי להעביר באמצעות הרצאותייך מסרי יסוד חשובים כל כך לעובדי לשכות התכנון במינהל התכנון".

מיטל גדילביץ, מנהלת משאבי אנוש בחברת רו"ח PWC:
"היה מקסים, מושקע, אותנטי וכל כך מרגש....לא הסתכלתי פעם אחת על השעון וזה אומר המון!!! כל הכבוד על ההשקעה, ההרצאה תלווה אותי עוד המון זמן!"


רויטל פטרר-זילבר, מרטנס הופמן יועצים לניהול בע"מ: 

"רציתי להגיד לך שוב תודה ענקית על אתמול. הצבתי בפנייך אתגר לא קל, להרצות בפני 50 אנשים שטיילו כל הבוקר בחום ולאחר ארוחת צהרים משביעה למדי... ואת בלי כל קושי עמדת באתגר הזה! היית מרגשת, מצחיקה, מעניינת וסוחפת והעברת מסר מדהים! קיבלתי המון מחמאות ופידבקים חיוביים על בחירת ההרצאה. תודה רבה."מ. דוידוביץ, מנכ"ל כללית הנדסה רפואית:
"ברצוני להודות לך על ההרצאה המעניינת שזכינו לה ממך אתמול, במסגרת כנס תוכניות עבודה של מנהלי כללית הנדסה רפואית.  בדרכך המיוחדת הצלחת לרתק את כולנו! תודתנו והערכתנו המלאה."


ג'ולי קייט, מנהלת מקלט לנשים:
"היום פגשתי אישה מיוחדת ומופלאה! שירלי אשר נולדה במשפחה של חרשים כילדה שומעת, בדרכה הרגישה ומיוחדת ובאומץ רב, היא חלקה עם הנשים במקלט איך נשארים אופטימיים גם במצבים קשים וכמה כוחות יש בכל אחת מאיתנו! נשים חזקות כמוך שלא מפסיקות לתת מעצמן למען הזולת, הן ההשראה והמודל עבור נשים רבות, שכל כך זקוקות שמישהו יאמין בהן ובכוחותיהן! תודה לך על ההרצאה הנהדרת שתרמת לנו ועל החיוך שהענקת לכולנו!" 

עו"ד נגה פריאל שלגמן, משתתפת בהרצאה: 
"אחת ההרצאות המרתקות, מרגשות, מצחיקות ונוגעות ללב שהייתי בהן אי פעם. שירלי, את מדהימה! סיפור החיים שלך מרתק ומרגש ואת אישיות מקסימה. המשפחה שלך זכתה בך וכל מי ששומע את ההרצאה שלך (גם בשפת סימנים) זוכה!" 

יערה ורוני, אם ובתה שהשתתפו בסדנת בנות מצווה, בי"ס גולדה כפר סבא: 
"שירלי יקרה, השתתפנו בהרצאה שלך לאימהות ובנות מצווה. כולנו ישבנו מרותקות לסיפור שלך, שאת מעבירה בכל כך הרבה רגישות, בהומור ובגובה העיניים. חיברת את הבנות לעולם קצת שונה ממה שהן מכירות והצלחת לעורר אצלן הרבה שאלות והתעניינות. את מעוררת השראה וחובה לכל אחד לשמוע אותך."
 

  
 
טלפון: 054-6490646   |   דוא"ל: shirley@shomat-hakol.co.il
Facebook