ח"כ סתיו שפיר באירוע 'אחים על הגג':
"שירלי, את פשוט מעוררת השראה. היה מרגש להקשיב לך. תודה רבה ותמשיכי, בכל הכוח, הכנות והאהבה"

מאיה שרון-כהן, ממונה על שוויון מגדרי ויועצת מינהל לקידום נשים במשרד האוצר:
"שירלי נהדרת, חוויית החיים שלך אותה את משתפת היא מתנה לכל שומע. מודה לך על ההשקעה שלך ושמחה על הזכות שהיתה לי להעביר באמצעות הרצאותייך מסרי יסוד חשובים כל כך לעובדי לשכות התכנון במינהל התכנון".

מיטל גדילביץ, מנהלת משאבי אנוש בחברת רו"ח PWC:
"היה מקסים, מושקע, אותנטי וכל כך מרגש....לא הסתכלתי פעם אחת על השעון וזה אומר המון!!! כל הכבוד על ההשקעה, ההרצאה תלווה אותי עוד המון זמן!"

עו"ד אורן שדמי, משתתף בחוג בית:
"אני מספר לכל מי שאני פוגש על החוויה אתמול בערב בהרצאתך. היה מרשים מאד. את מדברת מהלב ודבריך מגיעים ישר ללב של כל מי שנוכח. ראיתי את התגובות של האנשים. פשוט מדהים. הלוואי שתמשיכי בצורה המהוקצעת והמקצועית של הנגשת הנושא והלקחים שעל כל אחד להפיק מסיפור חיים כל כך לא שגרתי."

מ. דוידוביץ, מנכ"ל כללית הנדסה רפואית:
"ברצוני להודות לך על ההרצאה המעניינת שזכינו לה ממך אתמול, במסגרת כנס תוכניות עבודה של מנהלי כללית הנדסה רפואית.  בדרכך המיוחדת הצלחת לרתק את כולנו! תודתנו והערכתנו המלאה."


ג'ולי קייט, מנהלת מקלט לנשים:
"היום פגשתי אישה מיוחדת ומופלאה! שירלי אשר נולדה במשפחה של חרשים כילדה שומעת, בדרכה הרגישה ומיוחדת ובאומץ רב, היא חלקה עם הנשים במקלט איך נשארים אופטימיים גם במצבים קשים וכמה כוחות יש בכל אחת מאיתנו! נשים חזקות כמוך שלא מפסיקות לתת מעצמן למען הזולת, הן ההשראה והמודל עבור נשים רבות, שכל כך זקוקות שמישהו יאמין בהן ובכוחותיהן! תודה לך על ההרצאה הנהדרת שתרמת לנו ועל החיוך שהענקת לכולנו!" 

עו"ד נגה פריאל שלגמן, משתתפת בהרצאה: 
"אחת ההרצאות המרתקות, מרגשות, מצחיקות ונוגעות ללב שהייתי בהן אי פעם. שירלי, את מדהימה! סיפור החיים שלך מרתק ומרגש ואת אישיות מקסימה. המשפחה שלך זכתה בך וכל מי ששומע את ההרצאה שלך (גם בשפת סימנים) זוכה!" 

יערה ורוני, אם ובתה שהשתתפו בסדנת בנות מצווה, בי"ס גולדה כפר סבא: 
"שירלי יקרה, השתתפנו בהרצאה שלך לאימהות ובנות מצווה. כולנו ישבנו מרותקות לסיפור שלך, שאת מעבירה בכל כך הרבה רגישות, בהומור ובגובה העיניים. חיברת את הבנות לעולם קצת שונה ממה שהן מכירות והצלחת לעורר אצלן הרבה שאלות והתעניינות. את מעוררת השראה וחובה לכל אחד לשמוע אותך."
 

  
 
טלפון: 054-6490646   |   דוא"ל: shirley@shomat-hakol.co.il
Facebook