המלצות

"שירלי, את פשוט מעוררת השראה. היה מרגש להקשיב לך. תודה רבה ותמשיכי, בכל הכוח, הכנות והאהבה"
ח"כ סתיו שפיר
באירוע 'אחים על הגג':
"שירלי נהדרת, חוויית החיים שלך אותה את משתפת היא מתנה לכל שומע. מודה לך על ההשקעה שלך ושמחה על הזכות שהיתה לי להעביר באמצעות הרצאותייך מסרי יסוד חשובים כל כך לעובדי לשכות התכנון במינהל התכנון".
מאיה שרון-כהן
ממונה על שוויון מגדרי ויועצת מינהל לקידום נשים במשרד האוצר:
"היה מקסים, מושקע, אותנטי וכל כך מרגש....לא הסתכלתי פעם אחת על השעון וזה אומר המון!!! כל הכבוד על ההשקעה, ההרצאה תלווה אותי עוד המון זמן!"
מיטל גדילביץ
מנהלת משאבי אנוש בחברת רו"ח PWC
"אני מחנכת בחטיבת ביניים בכיתת Asd בנתניה והגיעה אלינו שירלי שלום כהן ,מרצה מרתקת ומרגשת שהצליחה להעביר את נושא החרשות והשונות בקרב התלמידים שלי, דבר שהוא לא מובן מאליו. חייבת להוסיף, שהתכנים הועברו בצורה רגישה, הומוריסטית, מעניינת שהצליחה לגרום לתלמידים ולאנשי הצוות להישאר קשובים ומרותקים במהלך כל ההרצאה! ממליצה בחום לכל מי שהוא איש חינוך בכלל ולמי שהוא בחינוך המיוחד בפרט לחוות את החוויה להעביר וללמד את נושא השונות מתוך השונות הקיימת לתלמידים - הרצאה מדהימה!"
טלי ניצן
מחנכת באורט גוטמן, נתניה.
"שירלי שלום כהן, שומעת הקול - העבירה לנו ולבנותינו פעילות מעצימה ומרגשת על סיפור חייה האישי והייחודי. הסדנה מדברת על ראיית האחר, התמודדות עם מצבים מאתגרים, מציאת פתרונות יצירתיים ולהיות שלמה עם מי שאת. סדנה מרתקת ומרגשת הבנות יצאו מלאות השראה ואנחנו האימהות יצאנו עם כוחות ופרופורציות לחיים. ממליצה בחום. ואם כל אחת יצאה עם קצת הבנה, ונראה לי שאכן כך לפחות מהתגובות, דייני. כמו כן מוסיפה שהבנות והאימהות ישבו מרותקות והיה שיתוף פעולה מלא (לא קורה בהרבה פעילויות בגיל הזה)".
הילה
אמא לבת מצווה. בי"ס ברנר, כ"ס.
"היום פגשתי אישה מיוחדת ומופלאה! שירלי אשר נולדה במשפחה של חרשים כילדה שומעת, בדרכה הרגישה ומיוחדת ובאומץ רב, היא חלקה עם הנשים במקלט איך נשארים אופטימיים גם במצבים קשים וכמה כוחות יש בכל אחת מאיתנו! נשים חזקות כמוך שלא מפסיקות לתת מעצמן למען הזולת, הן ההשראה והמודל עבור נשים רבות, שכל כך זקוקות שמישהו יאמין בהן ובכוחותיהן! תודה לך על ההרצאה הנהדרת שתרמת לנו ועל החיוך שהענקת לכולנו!"
ג'ולי קייט
מנהלת מקלט לנשים
​"אחת ההרצאות המרתקות, מרגשות, מצחיקות ונוגעות ללב שהייתי בהן אי פעם. שירלי, את מדהימה! סיפור החיים שלך מרתק ומרגש ואת אישיות מקסימה. המשפחה שלך זכתה בך וכל מי ששומע את ההרצאה שלך (גם בשפת סימנים) זוכה!"
עו"ד נגה פריאל שלגמן
משתתפת בהרצאה
"ברצוני להודות לך על ההרצאה המעניינת שזכינו לה ממך אתמול, במסגרת כנס תוכניות עבודה של מנהלי כללית הנדסה רפואית. בדרכך המיוחדת הצלחת לרתק את כולנו! תודתנו והערכתנו המלאה."
מ. דוידוביץ
מנכ"ל כללית הנדסה רפואית:
"היה מדהים! הילדים היו מרותקים. שירלי מספרת את סיפור החיים שלה ותוך כדי מעלה שאלות לדיון. אני ממש ממליצה."
קורל
מורה לכיתה ג' מבי"ס יעקב כהן, קרית אונו.
"רציתי להגיד לך שוב תודה ענקית על אתמול. הצבתי בפנייך אתגר לא קל, להרצות בפני 50 אנשים שטיילו כל הבוקר בחום ולאחר ארוחת צהרים משביעה למדי... ואת בלי כל קושי עמדת באתגר הזה! היית מרגשת, מצחיקה, מעניינת וסוחפת והעברת מסר מדהים! קיבלתי המון מחמאות ופידבקים חיוביים על בחירת ההרצאה. תודה רבה."
רויטל פטרר-זילבר
מרטנס הופמן יועצים לניהול בע"מ
"הייתי מספר פעמים בפגישות ייעוץ עם שירלי, יש לה יכולות מדהימות להפוך מחומרים ליצירה, יכולת קשב שלה יוצא דופן מכלל ויודעת איך לכוון ולשאול שאלות ולהוציא את מיטב של סיפורים. ממליץ בחום"
עידו כהן
מרצה סיפור חיים
"אני והשותף שלי עידו כהן במסגרת המופע שלנו סימן שאפשר התחלנו להופיע אבל הרגשנו שמשהו חסר, שצריך איזה ליטוש קטן, החלטתי לפנות לשירלי שלום כהן ואחרי מפגש אחד כבר יצאנו עם תוצאות מדהימות, ההרצאה שלנו השתפרה והרגשנו שלמים יותר עם הרצף והסדר של ההרצאה. שירלי מוכשרת מאוד ואין ספק שהיה שווה להיפגש איתה."
רפאל בוסידן
מתורגמן מוסמך לשפת הסימנים ומרצה
"היה לי חלום לכתוב ולהכין הרצאה שמספרת את סיפור חיי... היה לי הכל בראש ולא ידעתי איך לבנות ולהכין את עצמי ולהגשים את החלום. אז פניתי לשירלי שעשתה לי סדר, שליוותה אותי בתהליך מדהים, תהליך של סגירת מעגלים עם עצמי לקראת ההרצאה. מיקדה אותי וביחד בנינו את ההרצאה - שירלי מהממת שאת! את לגמרי מגשימה חלומות. אני שמחה שבחרתי בך, עם יכולת הקשבה, מיקוד, הכלה ומיקוד אל עבר החלום הרצוי. ההרצאה יוצאת לדרך וזה לגמרי בזכותך. המון המון תודה על ליווי צמוד, אהוב ולגמרי פרקטי." ג’ודית מגן - מאמנת אישית - לחיות את החלום - מלווה (א)נשים בתהליכי שינוי אימון אישי * סדנאות * הרצאות
ג’ודית מגן - מאמנת אישית
לחיות את החלום - מלווה (א)נשים בתהליכי שינוי אימון אישי * סדנאות * הרצאות